Menu
Marobex - Radom
ul. Północna 30
tel. +48 3441734

SZKŁO DO KUCHNI 

Oferujemy panele kuchenne ze szkła na indywidualne zamówienie klienta, na wymiar, które nie tylko spełniają funkcje ochronne, ale dodają także elegancji i nowoczesności kuchni. 

 

Oto kilka informacji na temat paneli kuchennych ze szkła oraz korzyści, jakie niosą ze sobą te wyjatkowe, wykonywane na wymiar  produkty.

 

CECHY PANELI KUCHENNYCH ZE SZKŁA

 

- ESTETYKA - panele kuchenne ze szkła to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także doskonały element dekoracyjny kuchni. Dostępne są w różnorodnych wzorach i kolorach, które pozwalają dostować je do wnętrza.

 

- ŁATWOŚĆ UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - szkło jest łatwe do czyszczenia i jest odporne na plamy, tłuszcze oraz wilgoć. Dzięki temu kuchnia zawsze prezentuje się czysto i schludnie.

 

- TRWAŁOŚĆ - panele kuchenne ze szkła są odporne na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia, co zapewnia długotrwałe użytkowanie.

 

- OCHRONA ŚCIANY - panele kuchenne ze szkła stanowią skuteczną ochronę przed zabrudzeniami, wodą i innymi czynnikami, które mogą uszkodzić ściany. 

 

Nasza firma oferuje gwarancję na jakość produktów, jednakże istnieją pewne wyjątki, które warto uwzględnić. Nie przyjmujemy reklamacji na panele szklane z grafiką, które uległy uszkodzeniu w wyniku kontaktu z otwartym ogniem lub bezpośrednim działaniem źródła wysokiej temperatury, takim jak kuchnia gazowa. Należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby nie narażać szklanych paneli kuchennych na bezpośrednie działanie płomieni z kuchenki gazowej ani nie poddawać ich bezpośredniemu długotrwałemu działaniu wysokiej temperatury, co może prowadzić do deformacji lub uszkodzenia grafiki oraz struktury szkła.

 

Panele kuchenne ze  szkła dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta i przygotowujemy je na wymiar.

 

Jeśli potrzebują Państwo porady, macie pytania lub chcecie poznać więcej szczegółów zachęcamy do kontaktu z nami.

Zapraszamy także do obejrzenia galerii wykonanych prac.

 

 


Ilość zdjęć: 170

P.P.U.H. "Marobex" ul. Północna 30 (obok kościoła w Rajcu) 26-600 Radom

  www.prestiz.pl