Menu
Marobex - Radom
ul. Północna 30
tel. +48 3441734

LUSTRA

Przedsiębiorstwo nasze wykonuje swoje wyroby z wykorzystaniem maszyn i urządzeń sterowanych numerycznie, co daje nam możliwość wykonania wyrobów o bardzo wysokiej jakości.
 
W ofercie naszej znajdują się :
-   lustra TRADYCYJNE, czyli z oszlifowanymi krawędziami
-   lustra FAZOWANE z pojedynczą, podwójną i potrójną fazą o szerokości    nawet do 60 mm
-   lustra KLEJONE, tj. połączone ze sobą powierzchnie różnego koloru i kształtu luster
-   lustra Z OŚWIETLENIEM I PÓŁKAMI szklanymi oraz lustrzanymi
 
Wykonujemy dowolne formaty luster zarówno prostokątne, jak i kształtowe na indywidualne życzenie klienta. Oferowane lustra występują w szerokiej gamie kolorystycznej oraz różnych grubościach od 3 do 8 mm

 

Lustra meblowe

Firma nasza już od kilku lat współpracuje z fabrykami mebli, co świadczy o wysokiej jakości wytwarzanych produktów, rzetelności, solidności i terminowości naszej firmy. Nasze wyroby można zobaczyć w wyrobach meblarskich  renomowanych Fabryk Mebli.
Poszczególne wzory luster zamawiane są według ustaleń z poszczególnymi odbiorcami.
Potwierdzeniem dobrej współpracy i nienagannej jakości naszych wyrobów są listy referencyjne naszych odbiorców do wglądu w siedzibie naszej firmy.


Lustra łazienkowe

Współczesna architektura wnętrz ogromną wagę przywiązuje do projektowania łazienek, wcześniej pozbawione walorów estetycznych, dziś piękny wystrój znakomicie wykończonych łazienek zachęca do korzystania z kąpieli relaksacyjnej. Konsekwencją tego jest nieustanne doskonalenie estetyczne i funkcjonalne pomieszczenia. Wychodząc naprzeciw Państwu proponujemy szeroki i różnorodny wybór luster łazienkowych według naszych projektów. Wykonujemy również lustra zgodnie  z indywidualnymi  projektami i rysunkami naszych klientów, którzy osiągają w ten sposób cel swobodnego tworzenia wnętrza według swoich inspiracji.

 

Lustra przedpokojowe oraz do szaf wnękowych

Proponowane przez nas wzory maja szeroki krąg odbiorców ze względu na swoje ciekawe kształty, formę wykonania oraz jakość. Zastosowanie ciekawych form i kolorów pozwala na stworzenie przestrzennych figur lub obrazów.

Ilość zdjęć: 110

 

P.P.U.H. "Marobex" ul. Północna 30 (obok kościoła w Rajcu) 26-600 Radom

  www.prestiz.pl