Menu
Marobex - Radom
ul. Północna 30
tel. +48 3441734

O FIRMIE 

Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z ofertą  naszych wyrobów oraz świadczonych usług.

Szkło oraz lustra są materiałem szlachetnym, kojarzącym się z elegancją. Szerokie spektrum technik zdobienia szkła i stosownie nowoczesnych  technologii stwarza szerokie możliwości tworzenia nowatorskich rozwiązań w architekturze wnętrz.

Staramy się iść z duchem czasu, aby spełnić oczekiwania klientów. Chcąc jak najlepiej sprostać temu zadaniu stawiamy sobie wysokie wymagania. Kładziemy duży nacisk na bardzo wysoką jakość produkowanych przez nas wyrobów. Efekt ten uzyskujemy za sprawą zastosowania najwyższej jakości materiałów renomowanych koncernów szklarskich, nowoczesnemu parkowi maszynowemu światowych liderów w dziedzinie obróbki szkła, zastosowaniu nowoczesnych technologii, ale również dzięki zdobytemu długoletniemu doświadczeniu w wykonywaniu tego typu robót i wykwalifikowanemu personelowi. To wszystko gwarantuje otrzymanie wyrobu o nienagannej jakości.

 

Dysponujemy nowoczesną maszyną do cięcia wodą techniką Waterjet. Cięcie wodą techniką Waterjet to technologia zapewniająca precyzyjne cięcia bez odkształceń termicznych i chemicznych na krawędziach obrabianych materiałów. Pięcioosiowe cięcie wodą techniką Waterjet wykorzystujemy do cięcia szkła, ale tniemy także granit, stal, stal nierdzewną, płytki gresowe i wszystko co wydaje się "nie do przecięcia".

Na materiały użyte do produkcji posiadamy certyfikaty jakości, potwierdzające  ich zgodność z obowiązującymi unijnymi normami, ekologiczność i odporność na czynniki korozyjne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.P.U.H. "Marobex" ul. Północna 30 (obok kościoła w Rajcu) 26-600 Radom

  www.prestiz.pl